Sıkça Sorulan Sorular

SmartClass +, öğretmenlerin ve öğrencilerin her yerde, her zaman ve her cihazda erişebilecekleri etkileşimli etkinlikler oluşturmasına ve bunları öğrencilerine atamasına olanak tanıyan bir dil öğretim platformudur. Oluşturabileceğiniz etkinlik türleri : konuşma, telaffuz, açık uçlu metin, çoktan seçmeli, boşluk doldurma, eşleştirme  etkinlikleri gibi 20 şablondan oluşur. Öğrencilerinizin İngilizce ile sürekli etkileşimde kalması için bir çok farklı türde ve sayıda öğretim şablonu barındırır. 

Ayrıca SmartClass+ Content seçeneği sayesinde sistemde tanımlı konu anlatımları , alıştırmalar ve otomatik olarak notlandırılan sayısız aktiviteyi de öğretmenlerin erişimine sunar.

SmartClass + herhangi  bir dili öğretmek için kullanılabilir. Platforma sahip herkesin indirip öğrencileriyle birlikte kullanabileceği, İngilizce , Almanca, İspanyolca ve daha bir çok dil . İletişime geçmek için  webinars@robotel.com adresine e-posta gönderebilir ve kendi hesabınızda nasıl erişebileceğinizi görebilirsiniz . 

Şu anda etkinlik altyapımızda İngilizce , Almanca ve İspanyolca öğretmek için içerikler sunuyoruz. İngilizce için 4 kitaplık eksiksiz bir set ve Let’s Talk adında her seviye için 450’den fazla etkinlik oluşturduk! Ancak yakın gelecekte içerik kitaplığımızı genişletmek için çok çalışıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin!

SmartClass+ Deneme Sürümü 30 gün boyunca ücretsizdir. Daha fazla bilgi edinmek, kaydolmak, yazılımı indirmek ve başlamak için roboteltrial.com adresini ziyaret edin! Ücretsiz erişim döneminden sonra, aboneliğin maliyeti çok uygundur ve her öğrenci lisansı için bir öğrenci çalışma kitabının fiyatına göre fiyatlandırılır.

Platformu kullanmaya başlamadan önce daha fazla bilgi edinmek için web seminerlerimizden birine katılmanızı tavsiye ederiz. Öğretmen platformuna ücretsiz erişim için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Süreç boyunca herhangi bir sorunuz olursa, her zaman bizimle iletişime geçebilir , webinars@robotel.ca adresinden Erin’e e-posta gönderebilirsiniz.
Size destek vermekten memnuniyet duyarız.

Eğer İngilizce öğreten tarafsanız cevap hayırdır. A1’den B2’ye kadar olan diller için Ortak Avrupa Dilleri Çerçeve Programı (CEFR) yönergelerini izleyerek ve İngilizce olarak eksiksiz kurslar sunuyoruz. Ayrıca Almanca ve İspanyolca için yazılımlarımız, Let’s Talk Deutsch ve Let’s Talk Espanol A1 seviyesinde hazır ve yıl sonuna kadar B2 seviyesi dahil olmak üzere kullanıma sunmak için çok çalışıyoruz.  Öğrencilerinize atanabilecek , hazır bekleyen yüzlerce aktivite sunuyoruz. Elbette, gerektiğinde kendi aktivitelerinizi oluşturmanızı öneririz! 

İngilizce dışında bir dil öğreten taraftaysanız , cevap evettir! İçerik kitaplığımıza başka dillerde önceden yüklenmiş başka etkinlikler eklemek için çalışsak da, bu etkinlikler henüz tam olarak hazır değil. Bununla birlikte, sınıfınız için içerik oluşturmanıza yardımcı olacak birçok aktivite şablonuna sahip boş bir platformla başlayacaksınız. PDF’leri, videoları, ses kliplerini ve resimleri yükleyebilir veya kendi sesinizi / videonuzu doğrudan SC + HUB’a kaydedebilirsiniz. Kendi etkinlik kitaplığınızı oluştururken sizi desteklemek için burada olacağız , bu nedenle yardım için Veri Tabanımızdaki diğer makaleleri ziyaret edin, video eğitimleri için YouTube kanalımıza göz atın veya yardım için info@robotel.ca adresinden bizimle iletişime geçin. Yakında bazı etkinliklerin oluşturulmasının bir dakikadan bile kısa sürdüğünü göreceksiniz.

Abonelik fiyatı, bir öğrenci çalışma kitabının fiyatı ile eşdeğerdir. Amacımız, dil öğrenimini herkes için erişilebilir kılmak. Okulunuzla mükemmel uyumu yakalamak adına sizinle birlikte ve sizin için çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Hem evet hem hayır … Bir mobil cihaz için  öğrencileriniz SmartClass + uygulamasını indirebilecek , aksi takdirde öğrenci yazılımını bilgisayarlarına yükleyebileceklerdir.

Öğretmenler ise uygulamayı değil, SmartClass + HUB öğretmen yazılımını indirir. Şu anda, gelecekte yalnızca çevrimiçi olarak erişilebilecek tarayıcı tabanlı sürümler üzerinde çalışıyoruz.

Öğretmen yazılımının Microsoft Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayara yüklenmesi gerekir. Bir Mac’iniz varsa, Windows uygulamalarının çalışmasına izin vermek için öncelikle Apple Boot Camp veya Parallels Desktop gibi bir program yüklemeniz gerekir. Geliştiricilerimiz bir Mac üzerinde çalışmak için platformumuzun bir sürümü üzerinde çalışıyorlar, ancak Mac uyumlu yazılımın ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda kesin bir yayın tarihimiz henüz bulunmuyor.

Öğrenciler herhangi bir cihazı kullanabilir. Uygulamamızı Google Play’den veya App store’dan telefonlarına / tabletlerine indirebilir veya sağlayabileceğimiz kurulum bağlantısını kullanarak öğrenci sürümünü yükleyebilirler.

Kesinlikle mümkün ! İlk etapta web seminerini izlemek için aldığınız aynı bağlantıya tıklayın ve böylece web seminerini tekrar izleyebilirsiniz. Daha önce katıldığınız web seminerine erişimde zorluk yaşıyorsanız webinars@robotel.com adresinden bize ulaşın. Aksi takdirde, sizi aynı web seminerine veya farklı bir konudaki bir web seminere katılmaya davet etmekten mutluluk duyarız. Yaklaşan web semineri konularımızın ve destek hizmetlerimizin programını görmek için robotel.com/webinars adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kısa süre önce platformumuzda yeni bir arayüz kullandık! Renklerin ve grafiklerin biraz daha modern olduğuna dikkat edin ve seveceğiniz bazı yeni özellikler ekledik. Yeni yazılım tasarımımız, önceki SC + MAD’e oldukça benziyor ve mevcut kullanıcılar için hala tanıdık gelecek ve aynı zamanda tüm süreci basitleştirecek. Sürümünüzü güncellemek isterseniz veya yeni tasarımla ilgili sorularınız varsa bize ulaşın.

SC + MAD artık SC + HUB olarak adlandırılıyor. Açıklayalım. MAD (bunu Media Activity Dashboard olarak biliyor olabilirsiniz ) yazılımın 4.32 sürümü aracılığıyla dil platformumuzu tanımlamaktadır. Ancak bunu yeniden geliştirdik ve 5.0 sürümünden itibaren HUB, bildiğiniz ve sevdiğiniz platformun yeni tasarımı olarak karşınızda. SmartClass + ile öğretimi daha da kolaylaştırmak için platformumuza modern bir arayüz getirdik.

Özetlemek İstersek ;

Robotel, dil öğretimini basitleştirmek ve geliştirmek için 30 yılı aşkın süredir öğretmenlerle birlikte çalışan  bir kuruluştur. Bunu yapmak için SmartClass + adında bir yazılım oluşturulmuştur . Bu yazılım dil öğretimi açısından pek çok şey yapabilir. Kullandığı Yapay Zeka (AI) teknolojisi sayesinde birçok dili desteklemektedir ve tüm dünyada yabancı dil öğretimi için kullanılabilir.

Birkaç yıl önce, Robotel bir adım daha ileri gitti ve kendi içeriğini yazılımla entegre etmeye karar verdi. Bu içerik, “Let’s Talk!” Adlı ESL (İkinci Dil olarak İngilizce) / EFL (Yabancı dil olarak İngilizce) / ELL ( Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğrenenler) için eksiksiz bir CEFR ( Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) müfredatıdır ve A1 seviyesinden B2 seviyesine kadar ( B2 seviyesi dahil ) materyaller içerir.

İngilizce öğretmeni değilseniz, yine de yazılımı kullanabilir ve öğrencilerinizin yapması için birkaç dakika içinde etkinlikler oluşturabilirsiniz. Böylece kendi “Let’s Talk! Almanca ”veya“ Let’s Talk! İspanyolca ” içeriklerinizi oluşturabilirsiniz.

Robotel olarak bir sonraki adımda ne yapabileceğimiz konusunda sürekli düşünüyoruz , bu yüzden görüşleriniz bizim için çok değerlidir . Bizimle iletişime geçebilir ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz.