SmartClass LIVE

SmartClass LIVE

Dil öğretmenleri için tasarlanmış ödüllü dil laboratuvarı

Dil Laboratuvarının Avantajları
Avantaj 1

Öğrencilerinizin konuşma imkanını 10 kat arttırın. 

Öğrencileri sınıfta konuşma pratiğine teşvik etmek için, öğretmenler program aracılığıyla öğrencileri farklı gruplara eşleştirebilirler.

Ses kesici kulaklıklar ile öğrenciler eş zamanlı olarak kimseyi rahatsız etmeden konuşabilirler 

Avantaj 2

Öğretmenler, sınıf ve kendi kendine erişim etkinliklerinin esnek bir karışımını oluşturabilir. 

Bu etkinlik kombinasyonu, sınıf çalışması, ev ödevi ve ters çevrilmiş sınıf öğretimi tercihlerine yöneliktir.

Avantaj 3

Öğretmenler tüm sınıf çalışması etkinliklerini bilgisayarlarından izleyebilir ve gerektiğinde öğrencilere bireysel olarak yardımcı olabilir.

Öğretmenler, öğrencilerinin ekranlarını bilgisayarlarında görebilir ve sınıfta dijital ödevleri tamamlarken öğrencilerinin ilerlemesini izleyebilir. Öğretmenler, ek desteğe ihtiyaç duymaları halinde bir öğrenciyle bireysel olarak da çalışabilir.

Avantaj 4

Öğretmenler, dijital içeriği sınıflarıyla gerçek zamanlı olarak paylaşabilir,

Öğretmenler, bilgisayarlarından öğrencilerinin ekranlarında multimedya dokümanları, sunumlar, ödevler için talimatlar ve daha fazlası gibi içerikleri paylaşabilir.

Avantaj 5

Öğretmenler anlık testleri yönetebilirler. 

Sınıfta uygulanan testler sırasında, öğretmenler öğrencilerin kayıtlarını kontrol edebilir. Bu yetenek, APâ (Advanced Placement) gibi standartlaştırılmış dil testleri için kullanılır.

SmartClass + LIVE, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin sınıfta veya evde uygulayabilecekleri çeşitli etkinlikler oluşturmasına olanak tanır.

Program, öğrencilerin konuşma ve telaffuz becerilerini, anlama, yazma ve okumayı pratik etmelerini sağlayan özel alıştırmaların tasarlanması için 20 ödev şablonu sağlar.